Директорът на Националния исторически музей Божидар Димитров е потърсил медицинска помощ в частна софийска болница, потвърди за БНТ кардиологът доц. Иво Петров. Димитров се е почувствал зле, като е имал проблеми с дишането. В момента той е в добро общо състояние. Предстои да му бъдат направени изследвания, заради които може да остане в болницата ден-две, допълни още доц. Петров.
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема
Спряха евакуацията на кораби през Ормуз: Причината е атака срещу плавателен съд в района