Проблемът със системата за измерване на товарните автомобили на граничните пунктове у нас все още не е отстранен.
Огромни опашки от ТИР-ове се образуваха снощи по граничните пунктове. В Русе колоната достигна до съседния град Мартен.
От 19 часа вчера митничарите работят на авариен режим с ръчно измерване, който обаче забавя обработката на товарните автомобили.
Ситуацията и към момента продължава да е усложнена след като снощи се получи системата на Агенция "Митници". Служителите трябва да обработват документите на камионите ръчно.
Шофьор без книжка и моторист пострадаха при две катастрофи в Разградско
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу