Патрик Първев - един от биячите, осъдени за побоя над тригодишния Христо през 2015 г., се яви като свидетел по делото за убийството на 16-годишния Георги Игнатов в Борисовата градина, за което е обвинен Йоан Матев.
В съдебната зала стана ясно, че преди три години Първев е бил малтретиран и склоняван от съкилийници в ареста да направи лъжливи самопризнания, че той е убиецът на Георги Игнатов. Днес той отрече да има нещо общо със случая.
По време на днешното заседание на съда бяха представени и аудиозаписи от телефон 112. От тях става ясно, че екипът на спешна помощ е имал затруднение да намери мястото на убийството.
Непосредствено след трагедията до полицията са подадени два сигнала. Според единия - извършителите са фенове на Левски, които тренират бокс на стадиона. Според втория извършителите са двама братя близнаци от строителния техникум.
След успешна трансплантация и дълго лечение: Изписаха бебето с 1 000 000 левкоцити
Поскъпването на живота КНСБ: 1473 евро са нужни на месец за тричленно семейство
Поскъпването на живота КНСБ: 1473 евро са нужни на месец за тричленно семейство
Ще получи ли Коул Томас Алън и директно обвинение за покушение срещу Доналд Тръмп?