Първото заседание на новия състав на Надзорния състав на Националния осигурителен институт ще се състои на 22 май, съобщиха от пресцентъра на НОИ. В съобщението се припомня, че с решение на Министерския съвет от вчера е променен съставът на Надзорния съвет на НОИ.
За представители на държавата в ръководния орган на институцията са определени министърът на труда и социалната политика Бисер Петков, заместник-министърът на здравеопазването д-р Мирослав Ненков и заместник-министърът на икономиката Лъчезар Борисов.
Те заемат местата на освободените от Надзорния съвет Гълъб Донев, Галин Каменов и Владимир Туджаров.
Промяната е във връзка с настъпилите промени в състава на Министерския съвет.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите