Снощи жители на пернишкото село Кладница сигнализираха, че са откъснати от света заради снега.
Пътищата към селото не бяха почистени и опесъчени, съобщаваха и за закъсали коли. Местни хотелиери се оплакаха от анулирани резервации заради неразчистените пътища.
А от Кладнишкия манастир "Св. Николай" заявиха, че няма да служат днес тъй като певците от хора не могат да стигнат до светата обител. Кметът Васил Мирчев съобщи за БНТ, че е изпратена машина за опесъчаване и ситуацията в населеното място вече е нормализирана.
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец