Движението по магистрала Тракия в участъка София - Нови хан до 6 км се осъществява с повишено внимание поради поетапно полагане на маркировка и в двете платна.
Крайте внимателно и от 279 км на АМ Тракия в посока Бургас. Днес движението се осъществява само в изпреварващата лента поради оборудване на автоматични устройства записващи пътния трафик.
Движението в района на Енево при 368 км в посока Варна се осъществява с повишено внимание поради изграждане на автоматично устройство, записващо пътния трафик. Участъкът е сигнализиран с пътни знаци.
Генералният директор на БНТ Милена Милотинова за домакинството на "Евровизия" 2027: Надяваме се на мощната и стабилна подкрепа на институциите
"Евровизия" е проправила път на някои от най-известните звезди на музикалния небосклон
Кукери и безброй фенове посрещнаха DARA в София след победата на „Евровизия“
Водни салюти, стотици фенове и приятели посрещат DARA на летището в София
Генералният директор на БНТ Милена Милотинова за домакинството на "Евровизия" 2027: Надяваме се на мощната и стабилна подкрепа на институциите