Два вагона на бързия влак от София за Бургас изгоряха при пожар снощи снощи. Няма пострадали. Инцидентът стана около 20 часа.
Огънят е забелязан от служители при влизането на влака в гара Коньово край Нова Загора. От полицията в Сливен обявиха, че три противопожарни екипа са потушили огъня. Вероятно става дума за техническа неизправност, но все още няма официална информация за причината за пожара. 80 души са пътували в композицията и всички те са евакуирани навреме. За хората беше осигурен превоз с автобуси.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите