Двете берлински летища работят нормално след стачката на служителите по сигурността тази сутрин. Бяха отменени над 40 полета, но пътниците на "България Еър" не са засегнати, съобщава кореспондентът ни Мария Стоянова.
Служителите по сигурността на двете берлински летища - Тегел и Шьонефелд, стачкуваха тази сутрин предупредително. В продължение на 4 часа те спряха работа, което се отрази на въздушния трафик от и за Берлин.
Протестите на летищния персонал вероятно ще продължат и ще засегнат и други германски аерогари. Настояванията са за по-високо заплащане, което да достигне до 20 евро на час.
"Лукойл" с позиция за България: Особеният управител да действа според законодателството
От "Да, България" настояват да отпадне задължението да се ползва от догодина софтуерът за управление на продажбите в търговските обекти
По-високи държавни такси на БАБХ: Бизнесът със сигнали за увеличение от 10 до 30 пъти
Спецакция: Иззеха забранени лекарства и добавки от магазини в София