С 4 милиона лева от европейските фондове България ще променя модела на административно обслужване. Проектът е най-мащабният до момента, свързан с администрацията и ще бъде представен днес в Министерския съвет.
Ще бъдат анализирани 8 хиляди регистъра от гледна точка на качеството и пълнота на данните. Над 700 услуги за бизнеса ще бъдат опростени. Целта на проекта е комплексно административно обслужване и въвеждане на електронното управление.
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема
Спряха евакуацията на кораби през Ормуз: Причината е атака срещу плавателен съд в района