Най-вероятната причина за инцидента между полицията и феновете е негативният резултат за гостуващия отбор.
Петима пострадали полицаи са потърсили помощ в Спешното отделение на Ловешката болница заради сблъсъци след края на мача "Левски" - "Литекс". Сред потърпевшите има журналист, както и няколко фенове на "Левски".
Най-вероятната причина за инцидента между полицията и феновете е негативният резултат за гостуващия отбор. Напрежение възникна още по време на двубоя. Наложи се силите на реда да влязат в сектора със запалянковците, след като бяха замеряни с бутилки, камъни и бомбички.
Положението беше овладяно, но ескалира отново веднага след последния съдийски сигнал. Инцидентът не мина и без материални щети - три полицейски автомобила са със счупени стъкла.
Студенти, участвали в антиправителствените протести, създадоха инициатива "СТОП"
Двойно са поскъпнали шивашките, обущарските и ключарските услуги през последната година
Цените на храните: Най-голямо е поскъпването при краставиците, пилешкото месо и хляба
Психологът Иван Игов: Камерите в училище не решават проблема с насилието, трябва работа с децата
Европейските лидери обсъждат използването на замразени руски активи за помощ на Украйна