Евгения Банева остава за постоянно в ареста, реши Апелативният специализиран съд. Магистратите отхвърлиха жалбата ѝ за по-лека мярка с мотива, че има опасност да извърши друго престъпление или да повлияе на свидетели.
По-рано Евгения Банева поиска по-лека мярка, за да се грижи за трите си малолетни деца, които в момента били поверени на нейни роднини във Франция.
Евгения и Николай Баневи бяха задържани в края октомври на летището в Ница и месец по-късно екстрадирани у нас. Те са обвинени за участие в организирана престъпна група за пране на пари, данъчни престъпления и присвояване.
След фаталния побой в Слънчев бряг: Близки на загиналия мъж настояват за справедливост
Янкулов подготвя предложение за образуване на дисциплинарно производство срещу градския прокурор на София
Наркотикът на изнасилвачите: Дрогата е без мирис и вкус и с тежки последици за здравето
На косъм от трагедия: Четирима са пострадалите при дерайлирането на бързия влак Русе - Пловдив (ОБЗОР)
Тръмп напомни на Иран, че има още 48 часа да сключи сделка и да отвори Ормузкия проток