Софийският градски съд за втори път отложи разглеждането на жалбата на Будимир Куйович за промяната на затворническия му режим. Причината - необходимост от събиране на нови доказателства.
Куйович беше задържан през лятото на магистрала "Тракия" да шофира с фалшива книжка, издадена в Португалия.
Черногорецът излежава присъда от 16 години за наркотрафик. В края на септември съдът отложи делото за преместването на Куйович от общежитието в Казичане в Софийския затвор.
Според защитата на черногореца, той има здравословни проблеми, които могат да се влошат, ако остане в затвора.
Тежка катастрофа с трима загинали, сред които две деца: Автомагистрала "Тракия" остава затворена в посока Бургас
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив