ИЗВЕСТИЯ

Моите новини
Карлос Насар бе посрещнат като герой в София
Чете се за: 01:10 мин.

ЗАПАЗЕНИ

Шефът на НСО: Необходимо е да се започне дебат за промени в закона

Чете се за: 00:16 мин.
У нас

Необходимо е да се започне дебат за промени в Закона за Националната служба за охрана, пет години след влизането му в сила. Тези промени трябва да концентрират функциите и дейността на НСО до същността на една мотивирана и с висок обществен авторитет държавна охранителна служба. Това заяви началникът на НСО бригаден генерал Красимир Станчев във видео обръщение към служителите на НСО в навечерието на коледните празници.

Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.

В обръщението си той припомни за многото промени в ръководството на службата, съвпаднали с напрегнат политически дневен ред.

Бригаден генерал Красимир Станчев, началник на НСО: Имахме и критични ситуации, и благодарение на придобитите умения и висок професионализъм на наши служители не се стигна до по-сериозни последствия. Поехме и удари върху доброто име, престижа и достойнството на НСО, чухме отново и напълно несъстоятелни призиви за закриване на НСО. Поехме тези удари, но запазихме добрия тон и професионалното си достойнство.

Свързани статии:

Ще има ли промени в НСО - за първи път в ефир говори новият началник на службата
Ще има ли промени в НСО - за първи път в ефир говори новият началник на службата
Какво може да се промени в Националната служба за охрана и в каква...
Чете се за: 01:13 мин.

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?