Шофьор заспа зад волана, докато чакаше на светофар в Хасково. Зад неговия автомобил спрял друг, като шофьорът изчакал търпеливо няколко пъти да светне зелена светлина. Реакция от първия шофьор нямало и затова този, който чакал зад него, извикал Пътна полиция и Бърза помощ. Според медиците мъжът е бил пиян. След неколкократни опити от страна на полицаите мъжът бе събуден и откаран с патрулка.
От Пътна полиция - Хасково съобщиха, че шофьорът отказал бъде тестван с дрегер или да даде кръвна проба. Водачът ще бъде наказан с глоба от 2000 лв., а книжката му ще бъде отнета за срок от 2 години.
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно
След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души