Сигнал за бомба затвори за няколко часа след 19.30 часа тази вечер Автогара Юг в Пловдив.
Районът остана отцепен докато органите на реда извършат щателна проверка за взривно устройство. Такова не е открито, заяви за БНТ директорът на полицията старши комисар Атанас Илков.
Продължават действията по установяване на извършителя. Той се е обадил от друго населено място. По информация на МВР най-вероятно става въпрос за недоволен пътник.
В момента движението на всички автобуси е възстановено по нормален график.
Банско събира световния елит на дигиталните номади и засилва туризма извън сезона
16-годишен пострада при челен сблъсък между две електрически тротинетки край Несебър
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си