Във втория ден от визитата си в Саудитска Арабия премиерът Бойко Борисов ще посети изградения в страната антитерористичен център.
Вчера министър-председателят беше официално посрещнат в Рияд от Негово Величество крал Салман бин Абдулазиз Ал-Сауд. Това е първата среща на толкова високо равнище в историята на отношенията между България и Кралството.
По-късно премиерът разговаря и с Престолонаследника на кралството Принц Мохамед Бин Салман.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите