ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Смартфонът от седмичната лотария на НАП и МФ отива в Хисаря

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:16 мин.
Още

С касова бележка за 16.70 лв. г-жа Дюлгярска от Хисаря получава чисто нов смарт телефон. Късметлийката беше изтеглена в "Денят започва с Георги Любенов" от седмичния жребий в Лотарията с касови бележки на НАП и Министерство на финансите. Тъй като предаването излиза във ваканция, печелившите следващата седмица ще бъдат изтеглени в понеделник (8 август) в "Денят започва".

Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.

В Лотарията може да участва всеки, навършил 14 години, който има профил в сайта и е регистрирал валидни касови бележки, издадени след 16.11.2015 г., включително. Няма ограничения за вида на покупката, нито изискване за минимална и максимална стойност.

От НАП напомнят, че е много важно хората да пазят касовите си бележки до края на играта, защото ще получават наградите си срещу тях. Всички търговци, издали печелившите касови бележки, ще бъдат щателно проверени, обещават също от НАП.

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?