Днес главният секретар на МВР главен комисар Младен Маринов представи пред служителите на Столичната дирекция на вътрешните работи новия директор старши комисар Ивайло Иванов. Това съобщиха от пресцентъра на МВР.
Ивайло Стефанов Иванов е роден през 1977 г. в Луковит. Започнал е в системата на МВР през 1999 г. като полицай в столичната дирекция, преминал е през длъжностите: полицейски командир и началник група в СДВР, зам.- директор на РДГП „Аерогари” и директор на РДГП „Драгоман”.
Завършил е бакалавърска степен във ВИПОНД- МВР през 2001г. специалност „Противодействие на престъпността и опазване на обществения ред”. През 2010 г. е защитил магистратура - специалност „Право” в ЮЗУ „Неофит Рилски”.
Със заповед на министър Валентин Радев от 11 май 2017 г. Ивайло Иванов е назначен за директор на СДВР.
Затварянето на летище "Васил Левски" е само за инженерни и логистични дейности по подготовката на летището, заяви Атанас Запрянов
Атанас Запрянов: Затварянето на летище „Васил Левски“ е само за логистични дейности
Правителството оттегля предложението до НС за избор на председател на ДАНС
Дебатите за Съвета за мир на Тръмп продължават – Николай Младенов вижда шанс за българска експертиза в Газа