След нападенията в Борисовата градина Столичната община проучва дали е необходимо поставяне на още камери за видеонаблюдение. В момента в парка камерите са 36. По думите на председателя на Столичния общински съвет Елен Герджиков ако има нужда от още камери, общинският съвет е готов да гласува финансиране.
Елен Герджиков, председател на СОС: По настояване на кмета се прави обследване. В него участват и представители на полицията и на СДВР. Ако това обследване покаже необходимост за допълнително финансиране - общинският съвет е готов да гласува допълнително финансиране за изграждане на допълнително видеонаблюдение. Това е начинът за превенция, но и гражданската съвест. Участието на всички. Ние трябва да сме нетърпими към такива прояви".
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро