Тежко остава състоянието на двете момиченца от добруджанското село Кардам, чието братче почина в неделя.
Според токсиколозите причина за трагедията е остро инфекциозно заболяване, а не хранително отравяне, както се предполагаше в началото. Все още съществува опасност за живота на по-голямото момиче. По-малкото към момента е стабилизирано. Двете са настанени в интензивното отделение на болница "Света Марина" във Варна. Семейството е многодетно, а майката се грижи сама за шестте си деца.
Тежка катастрофа с трима загинали, сред които две деца: Автомагистрала "Тракия" остава затворена в посока Бургас
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив