ТИР се е обърнал преди околовръстното на София и е скъсал мантинелата край ж.к. „Люлин“ и кв. „Филиповци“. Движението е изключително натоварено и затруднено в района.
В двете ленти за движение в посока Перник трафикът не се осъществява. На място има екип на полицията. По пътното платно има части от тежкотоварния автомобил и от мантинелите. От ТИР-а тече нафта. Всички преминаващи в посока Перник да използват локалното платно за движение, да шофират внимателно и да запазят търпение. От пресцентъра на МВР уточниха, че при инцидента няма пострадали.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите