Мъж на видима възраст между 50 и 60 години се хвърли под пътническия влак Дупница-Петрич в Благоевград и загина на място. Движението на влаковете по линията Кулата-София е спряно.
Сигналът е подаден в 17.40 ч. от жк. "Струмско". Инцидентът е станал на 200 м преди жп-прелеза, очаква се следствена група от Второ РУП за извършване на оглед.
Според жп-състава, обслужващ композицията от един вагон и локомотив, мъжът бил до линията, когато влакът наближил, след което се хвърлил пред локомотива. Загинал е на място, самоличността му се установява.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра