Курсантката от Националния военен университет в град Велико Търново, която се простреля с "Калашников", ще бъде транспортирана във ВМА, съобщиха от здравното заведение.
Рано тази сутрин екип на ВМА излетя със самолет C-27J "Спартан" от 16-та транспортна авиогрупа Враждебна на Военновъздушните сили до летище Горна Оряховица.
Снощи пострадалото момиче е оперирано по спешност в МОБАЛ "Д-р Ст. Черкезов" във Велико Търново.
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема