Всички 8 деца, пътували в микробуса, който катастрофира вчера на пътя Априлци - Ловеч край село Дъбрава, вече са по домовете си.
Трима от пострадалите при катастрофата остават в болница. 42-годишна жена с лицева травма е била транспортирана снощи до Плевен. Един мъж остава за лечение в отделението по неврохирургия в ловешката болница с комоцио, а едно от пострадалите момичета е оставено само за наблюдение.
Бусът, пътуващ от Априлци за Червен бряг, се удари с лек автомобил. Пострадаха общо 12 души.
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец