Шофьорът на линейка, който ограби починал пациент в София ще бъде уволнен. В събота мъж почина, след като сменил пари в чейндж бюро. За инцидента е подаден сигнал и на място пристига екип на Спешна помощ, при огледа на тялото се установява, че в него има само 20 лева, при положение, че по показания на служителите в обменното бюро мъжът е получил 320 лева.
Пристигналата оперативна група на второ районно управление иззела записите на охранителните камери и установила, че парите от починалия са откраднати от шофьора на Спешна помощ. Мъжът беше задържан, образувано е досъдебно производство.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите