Златните момичета на България се завърнаха у нас след успеха на Световната купа в руския град Казан. Вчера българският ансамбъл по художествена гимнастика спечели злато на финала на ленти. След тях останаха домакините от Русия, а трети е отборът на Израел. В другия финал на обръчи и бухалки, нашите момичета заеха пето място. Гледайте в обедната емисия "По света и у нас" посрещането на златните момичета пряко от летище София.
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)