Вече четвърти ден продължава блокадата на пътя Сливен-Ямбол. Собственици на домашни прасета в района на с. Крушаре отказват да допуснат ветеринарните служби в домовете си и отказват да заколят прасетата си.Вижте повече от Румяна Стефанова
Днес се очаква да има и напрежение, защото трафикът е много засилен. Хората ще останат тук, докато исканията им бъдат удовлетворени.
Нощта е преминала спокойно. Към 11.00 часа е спрял токът и жандармерия е направила обход.
Днес се очаква да тръгнат и ветеринарните служби.
Видимо тази сутрин и полицията в района на блокадата край Крушаре е по-малко.
Въздушна линейка транспортира до Пловдив пострадалата жена при катастрофата на АМ "Тракия"
Назначават експертиза на мантинелите на АМ "Тракия" след тежката катастрофа, отнела живота на трима души