Изтичане на газ от цистерна в района на железопътната гара в Карнобат.
Инцидентът е станал около 3.00 ч. тази нощ. Живеещите наблизо са били евакуирани.
Спряно е било движението на влаковете за близо 3 часа. На мястото са пристигнали екипи на гражданска защита, пожарната и бърза помощ.
В момента движението е възстановено и хората са се върнали по домове си.
Въздушна линейка транспортира до Пловдив пострадалата жена при катастрофата на АМ "Тракия"
"Сбогом, малки ангели": Отрупаха с цветя стадион "Славия" в памет на загиналите деца на АМ "Тракия" (СНИМКИ)