Изтичане на газ от цистерна в района на железопътната гара в Карнобат.
Инцидентът е станал около 3.00 ч. тази нощ. Живеещите наблизо са били евакуирани.
Спряно е било движението на влаковете за близо 3 часа. На мястото са пристигнали екипи на гражданска защита, пожарната и бърза помощ.
В момента движението е възстановено и хората са се върнали по домове си.
"Сбогом, малки ангели": Отрупаха стадион "Славия" с цветя в памет на загиналите деца на АМ "Тракия" (СНИМКИ)
Въздушна линейка транспортира до Пловдив пострадалата жена при катастрофата на АМ "Тракия"
Назначават експертиза на мантинелите на АМ "Тракия" след тежката катастрофа, отнела живота на трима души