У нас от днес влиза в сила новата схема за движение на влаковете.
Според новата транспортна схема ще бъдат увеличени пътническите композиции по някои направления. Влаковете с голям брой пътници като между София и Перник ще са на по-чести интервали.
Два часа по рано тръгват международните влакове до Букурещ и Истанбул.
Бързият влак до Бургас вече ще се движи всеки ден. Част от промените са свързани с искания на редовни клиенти, а други - с повишаване рентабилността на превозите и ефективното използване на наличния подвижен състав.
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани