Продължава издирването на родителите на изоставеното в Петрич бебе. Момиченцето беше оставено в местната поликлиника в петък около обяд пред един от лекарските кабинети.
Бебето бе транспортирано в болницата в Сандански и настанено в родилното отделение.
Първоначално беше обявено, че то е на около един месец. Най-вероятно обаче е по-малко.
Според лекарите детето не е родено в болница, тъй като пъпната му връв не е срязана професионално.
Вече три дни издирват родителите на изоставеното бебе.
Преглеждат се записи от камерите, но болницата в Петрич е с няколко входа, така че не е ясно от кой точно са влезли те.
Санкциите срещу Русия: Синодът излезе с решение, че не е в компетенцията му да се произнесе по този въпрос
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"
Владислав Горанов, ГЕРБ: Очаквахме по-амбициозен бюджет, а не констатация, че се продължава наследеното
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг