Децата на херцозите на Кеймбридж - Джордж, Шарлът и Луи се забавляваха в градината, създадена от майка им Катрин.
Зеленото кътче се казва "Назад към природата" и е част от популярното цветно изложение в Челси. Отдавна исках да направя нещо подобно, каза Катрин и допълни, че идеята е да провокира семействата да прекарват повече време заедно и навън.
В градината има листа, мъхове и материали, които Катрин е събирала с децата си. А двамата принцове и принцесата бяха видимо доволни.
Бръснар от Лос Анджелис предлага безплатни прически по време на Световното по футбол
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив