Издирваният близък бизнеспартньор на Васил Божков Александър Тумпаров е задържан на територията на страната, научи "По света и у нас". На него му е определяна гаранция от 1 500 000 лева.
Настанен е в болница заради влошено здравословно състояние. Тумпаров е един от основателите на Еврофутбол и член на надзорния съвет на футболен клуб "Левски".
Александър Тумпаров е с повдигнато обвинение за участие в Организирана престъпна група, ръководена от Васил Божков. Според прокуратурата групата е извършвала редица престъпления като принуда, изнудване, данъчни измами, подкупи и пране на пари. Тумпаров има седем дни, за да внесе гаранцията си, иначе ще бъде върнат в ареста.
Старт на делото срещу шофьора, забил се с колата си в заведение в Разград - загинаха 3 души
Oправдаха бившите полицаи, ескортирали пиян шофьор, причинил тежка катастрофа
Гледат мерките на задържаните за източване на гориво от тръбопровод на „Лукойл“
Акция "Зима" 2: Превишиш ограничението с над 50 км/ч извън населено място - глоба от 600 лева и без книжка