Полицията в София задържа банда автокрадци, специализирани в кражби само на луксозни автомобили. След преследване са арестувани са двама мъже и една жена, пише БНР.
Криминалистите са засекли групата снощи в Люлин, докато тримата крадат скъп джип. Двамата арестувани мъже са притежавали изключително рядка техника за разкодиране на луксозни возила. Жената, която е любовница на единия от арестуваните, пък е карала ескортиращ автомобил.
Бандата е изнасяла крадените коли и джипове към Перник, пише БНР. Тримата се опитват да избягат от полицейските патрули а в акцията е взел участие и отрядът "Кобра" към СДВР. Задържаните са с богати криминални досиета. Те са регистрирани в полицията за различни видове престъпления.
Разследването трябва да установи дали има връзка между тримата арестувани и предишни кражби на луксозни возила в столицата.
Окръжната прокуратура в Русе поиска арест за петима от участниците в групите, свързани с разбитата лаборатория за фентанил
Любомир Николов: Фентанилът почти изцяло измести хероина, възможно е разбитата лаборатория да е единствената у нас
Акция в сградата на ВиК - Кърджали заради съмнения за злоупотреби с евросредства
Окръжната прокуратура в Русе поиска арест за петима от участниците в групите, свързани с разбитата лаборатория за фентанил
Пожарът на „Тракия“: Екипи продължават да следят, за да не се разпространява огънят