Заради злоупотреби с болнични, компании искат да закриват заводи, каза днес премиерът и даде пример с Ихтиман. За фрапиращ случай със 194 болнични в една фирма. Такова оплакване получи НОИ от чужда фирма в Ихтиман. Лекарката, издала болничните, не пожела да коментира. Всичките листове са издадени за белодробни заболявания. От фирмата пък помолиха да им се изпрати официално запитване и тогава ще говорят. Вижте прякото включване на Цветелина Катанска.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите