Всяка година по Коледа сме свидетели на десетки най-различни благотворителни кампании, насочени към различни уязвими групи в обществото. Защо именно в този период от годината се провеждат такъв тип акции и не трябва ли да даряваме целогодишно, а не кампанийно, коментира социалният психолог Николай Димитров. Вижте какво каза той във видеото.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра