Родителски срещи във връзка с рисковото поведение при юношите са проведени във всички училища в Габрово
Родителски срещи във връзка с рисковото поведение при юношите са проведени във всички училища в Габрово от началото на тази учебна година. Това са само част от дейностите на местния Превантивно-информационен център.
Специалистите ежедневно се срещат и разговарят с ученици за опасностите, които ги дебнат и за последствията от употребата на наркотични вещества.
Вижте повече във видеото
След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър
Съдът гледа мярката на 21-годишния шофьор, който уби две деца край Мездра