13-годишно момиче е прието в "Пирогов" след катастрофа между две коли и трамвай на бул. "Янко Сакъзов" в София снощи.
Детето е прието с повърхностни травми на главата, поясниха от "Пирогов" за "По света и у нас".
При постъпването си в спешната болница то е прегледано обстойно, след това е изпратено за консултация в детската травматология. Не се е стигнало до хоспитализация и към момента детето се възстановява вкъщи.
При пътния инцидент, кола е ударила отзад автомобила, в който се е возило момичето, а той се е врязал в трамвай.
Екипът на Спешна помощ е стигнал до мястото за около 3 минути.
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец