17 точки на Александър Везенков не стигнаха на Олимпиакос

Александър Везенков
08:31, 18.11.2021
Чете се за: 00:30 мин.

Българският баскетболист Александър Везенков отново се представи на ниво за своя тим Олимпиакос. Въпреки че беше на ниво срещу Анадолу Ефес, гръцкият отбор отстъпи с 69:88 точки в мач от десети кръг на Евролигата.

Александър Везенков бе топреализатор за Олимпиакос, като единствен игра 30 минути и записа 17 точки, 8 борби и 3 асистенции.

Първа лига остава с 16 отбора, петият в крайното класиране ще играе бараж за участие в евротурнирите
15:06, 08.05.2024
Японецът Йошихито Нишиока е първият съперник на Григор Димитров на Мастърса в Рим
14:59, 08.05.2024
Чете се за: 01:57 мин.
Олимпийският огън пристигна във Франция с кораба "Белем"
14:23, 08.05.2024
Чете се за: 02:02 мин.
Пьотр Нестеров победи сънародника си Самуил Конов за място във втория кръг на сингъл на турнира на клей в Букурещ
14:20, 08.05.2024
Чете се за: 01:27 мин.
Анди Мъри се завръща на корта в Женева през следващата седмица
14:17, 08.05.2024
Чете се за: 01:42 мин.
Гледайте Божидар Саръбоюков в поредицата "Спортните таланти на България" от 20:00 ч. по БНТ 3
14:15, 08.05.2024
Министър Глушков се срещна с представители на Европейската конфедерация по спортна стрелба
14:12, 08.05.2024
Теодор Асенов и Даниел Караколев не намериха място във финала на олимпийската квалификация по кану-каяк в Сегед
13:49, 08.05.2024
Чете се за: 01:25 мин.
Волейболните националки ще играят пред публика в последната си контрола преди старта на Лигата на нациите
13:39, 08.05.2024
Чете се за: 01:32 мин.
Франческо Кадеду: Да бъда част от щаба на мъжкия национален отбор е огромен скок в моята кариера
13:08, 08.05.2024
Чете се за: 03:22 мин.
Боряна Калейн пропуска Държавното първенство по художествена гимнастика
13:02, 08.05.2024
Антон Ризов се нареди 40-и на 50 м пушка на Световната купа по спортна стрелба в Баку
12:45, 08.05.2024
Чете се за: 00:57 мин.