Простреляха 25-годишен мъж от Поморие с пневматичен пистолет. Инцидентът е станал вчера малко след 16.30 ч.
Мъжът е прострелян в областта на лявата подбедрица. Пострадалият е получил медицинска помощ и е освободен за домашно лечение.
По случая е задържан 18-годишен помориец в бургаския комплекс "Меден рудник". Пневматичният пистолет, с който е извършено престъплението, е намерен и иззет. 18 годишния помориец направил пълни самопризнания.
Все още не е ясен мотивът за стрелбата. Извършителят е задържан с полицейска заповед за задържане за срок до 24 часа. По случая е образувано бързо производство.
Повдигнаха обвинения на задържаните за бруталното насилие над животни в село Царевец
Иван Демерджиев за случая "Петрохан": Темата засяга националната сигурност заради присъствието на ДАНС
Тройното убийство край Петрохан - по какви версии работят разследващите?
Разкриха най-голямата нелегална фабирка за производство на цигари у нас
Разследващите в Бургас са свалили над 120 видеоклипа със заснети клиентки на салоните за красота