26-годишна жена е загинала при катастрофа на автомагистрала "Струма". Инцидентът е станал малко преди 15.30 часа на около километър от Пътен възел "Даскалово" в посока Дупница.
Загиналата жена е от София. По неофициална информация тя е самокатастрофирала.
Заради инцидента е ограничено движението по автомагистрала "Струма" в посока Благоевград, в участъка от пътен възел "Даскалово" до пътен възел "Студена". На място има служители на "Пътна полиция", които регулират трафика.
Обходният маршрут, който могат да ползват водачите, е през Перник и Радомир, до село Долна Диканя и там отново по автомагистрала "Струма".
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра
Сградата на бившия Нотариат в София да стане дом за млади таланти, предлага вицепремиерът Иво Христов
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра