Тя е транспортирана от Сандански до болницата в Петрич
29-годишна жена от Сандански роди в линейка на път за болницата в Петрич. Бебето е починало.
По непотвърдена информация часове преди раждането на бебето родилката е посетила спешния център в Сандански с болки, но лекарят не я изпратил в родилното отделение, въпреки признаците за започващо раждане.
Лекарят предписал само болкоуспокояващо и изпратил жената вкъщи.
След няколко часа болките на родилката не престанали, затова тя потърсила близките си.
Те отново я закарали в спешния център в Сандански, откъдето при вида ѝ веднага предприели транспортиране с линейка до болницата в Петрич.
По пътя жената родила нормално износено бебе, тежащо 3 килограма, което обаче починало.
В линейката е имало лекар, но какви са причините довели до смъртта на новороденото все още не е ясно. Това ще установява започналата проверка в спешния център.
Обвиняемият за убийствата в Угърчин остава в ареста, реши Окръжният съд в Ловеч
Съдът в Бургас остави в ареста шофьора, обвинен за катастрофата в Свети Влас, при която загина 18-годишна украинка
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк