Момче пострада сериозно при инцидент с електрическа тротинетка, съобщават от полицията в Пазарджик. Сигнал за случилото се бил получен вчера малко преди 18.00 ч. на спешния телефон 112.
По първоначални данни 47-годишна жена от Пазарджик е блъснала с лек автомобил „Хонда“ електрическа тротинетка, управлявана от 14-годишно момче. Заедно с него на тротинетката се возило и друго непълнолетно момиче. От удара е пострадало момчето, което е транспортирано и настанено в МБАЛ-Пазарджик с няколко фрактури в областта на лицето, рамото и крака. От областната болница съобщиха за БНТ, че децата са прегледани и изписани.
На местопроизшествието е извършен оглед от дежурна група при РУ-Пазарджик. И двамата водачи са тествани за употреба на алкохол, като пробите им са отрицателни. По случая е образувано досъдебно производство.
Полицията задържа 26-годишен мъж за убийството на жена край котленското село Мокрен
Силна експлозия стресна жителите на столичния квартал "Младост - 1", има ранен човек
Корпорация КУБ доброволно е премахнала на оградата в местност „Баба Алино“
Пожарникарите герои от „Челопешко шосе“: Как беше предотвратена още по-тежка трагедия?
Борис Бонев: МВР трябва да проверява шофьори със скъпи коли и да действа на терен срещу гонките