ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

59 станаха жертвите на пожара в Кочани, арестуван е собственикът на дискотеката

7496
Чете се за: 01:07 мин.
По света
станаха жертвите пожара кочани арестуван собственикът дискотеката
Слушай новината
00:00
00:00

До 59 нарасна броят на загиналите след пожара в дискотека в гр. Кочани, Северна Македония. Арестуван е собственикът на дискотеката. Издадени са заповеди за арест на още трима души.

Районът около мястото на трагедията е отцепен и полицейски екипи извършват огледи. Петима прокурори са се заели с делото.

Огънят лумва около 3:00 ч. сутринта местно време. В момента на инцидента в сградата е имало около 1500 души и се е провеждал концерт на популярна местна хип-хоп банда.

Броят на ранените е над 120. Близо 30 от тях са в критично състояние и лекари в Скопие се борят за живота им. Ранени са настанени още в болници в няколко града в Северна Македония. България също изпрати линейки, които да превозят до страната ни част от пострадалите.

Последвайте ни

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?