81-годишен водач блъсна на пешеходна пътека в Пловдив момче с електрическа тротинетка.
Детето е откарано в болница за оказване на спешна медицинска помощ. Сигналът е получен след 12.30 часа на телефон 112.
Пред БНТ водачът на автомобила каза, че момчето е преминало без да се огледа, докато светофарът светел в зелено за преминаващите коли. Веднага на място е опитал да му окаже помощ.


Жегата настъпва: Синоптиците от НИМХ предупреждават за температури до 37°
100 животни бяха спасени от голям пожар в стопански двор в асеновградското село Червен (СНИМКИ)