Левият бранител на Манчестър Юнайтед пропусна снощната победа на неговия тим с 5:0 срещу РБ Лайпциг, заради положителен тест за COVID-19, обяви мендижърът на "червените дяволи", Оле Гунар Солскяер.
Бразилецът, който пристигна това лято на "Олд Трафорд" от състава на Порто, не взе участие и в последния мач на Юнайтед във Висшата Лига, в събота вечер срещу Челси.
"Той е с положителен тест за коронавирус и ще отсъства известно време. Няма симптоми на заболяването, добре е и с нетърпение очакваме завръщането му", каза Солскяер, цитиран от сайта на клуба.
Това означава, че след трансфера му в Манчестър Телес е изиграл само един мач за новия си клуб, победата с 2:1 срещу ПСЖ миналата седмица.
20 клуба ще участват отново в Евролигата, Бешикташ влиза в турнира за сметка на Монако
Лудогорец представи новите си екипи, с които ще играе в Първа лига и в европейските клубни турнири
Програма на БНТ за излъчването на мачовете от ФИФА световно първенство по футбол 2026
След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души