Александър Лазов се класира за финала в Русе

александър лазаров победи схемата чалънджър манама
Снимка: БФ Тенис
09:26, 19.06.2022
Чете се за: 00:52 мин.

Александър Лазов се класира за финала на турнира за мъже от веригата UTR Pro Tennis в Русе. Състезанието с награден фонд от 20 хиляди долара се играе на кортовете на Общински тенис комплекс в Русе. Това е пети турнир у нас от веригата за тази година.

През 2021 г. България организира 12 турнира от веригата UTR Pro Tennis. Надпреварата в Русе е в схема от 20 тенисисти. Те са разпределени в четири групи от пет състезатели.

На полуфиналите Александър Лазов направи обрат и се наложи с 2-6, 6-3, 6-4 над Джеордже Шинтеие (Румъния). В спор за титлата Лазов ще играе срещу Теодор Гуича (Румъния).

Българските волейболистки U18 се класираха на финала на европейското първенство за тази възраст
22:14, 12.07.2024
Чете се за: 02:02 мин.
Дежа вю на Уимбълдън: Новак Джокович ще търси реванш от Карлос Алкарас
22:10, 12.07.2024
Чете се за: 02:52 мин.
Клубни съотборници излизат един срещу друг във финала на Евро 2024 (ВИДЕО)
21:42, 12.07.2024
Чете се за: 01:27 мин.
Женският национален отбор по футбол си върна на Армения в Ереван в мач от евроквалификациите
21:19, 12.07.2024
Чете се за: 02:57 мин.
Славия представи отбора си за новия сезон и завърши предсезонната си подготовка с пет от пет победи
20:21, 12.07.2024
Националните по плажен хандбал се класираха за основния кръг на евроквалификациите
20:18, 12.07.2024
Чете се за: 00:55 мин.
Адриан Андреев се отказа от четвъртфиналния си двубой на турнир по тенис в Италия
20:14, 12.07.2024
Три от три за българските национали U18 на домашното ЕП по волейбол за тази възраст
20:04, 12.07.2024
Чете се за: 01:35 мин.
България ще бъде представена от двама съдии на олимпийския турнир по скокове на батут в Париж
19:59, 12.07.2024
Чете се за: 02:42 мин.