Александър Василев постигна четвърта победа и се класира за полуфиналите на турнир в Турция

александър василев четвъртфиналист сингъл полуфиналист двойки турция
Снимка: БФ Тенис
09:08, 14.01.2023
Чете се за: 01:02 мин.

Александър Василев се класира за полуфиналите на сингъл при юношите на турнир от ITF в Турция.

Българинът победи на четвъртфиналите с 6:0, 6:3 Никита Билозерцев от Украйна. Това е четвърта поредна победа за Василев без да загуби сет. В четирите си мача до момента Александър е загубил само 15 гейма. За място на финала Василев ще играе срещу Керем Илмаз от Турция. До момента Василев има две титли на сингъл от турнири на ITF.

В турнира на двойки Василев и Димитри Бесонов от Русия отстъпиха драматично на полуфиналите с 6:1, 5:7, 9-11 от Никита Билозерцев от Украйна и Керем Илмаз от Турция.

Настимир Ананиев: Нямам нищо общо с Nexo, ще защитя името си в съда