Обещавам да се реванширам, каза още пловдивчанката, която остана четвърта
Александра Начева остана на крачка от медал в тройния скок на европейското първенство по лека атлетика в Рим. Българката финишира на четвъртото място на финала във въпросната дисциплина с 14.35 метра. 22-годишната пловдивчанка не успя да стигне до бронзовото отличие, тъй като французойката Илионс Гийом даде резултат от 14.43 метра и завърши на третата позиция.
Начева се извини, че не успя да завоюва отличие на България, но обеща да се реваншира.
„Искам да се извиня, че не донесох медал на моята държава. Това ми беше целта. Знам, че можех и много повече, но обещавам следващият път да се реванширам и да спечеля медал“, лаконична бе Начева.
Другата българка на финала в дисциплината – Габриела Петрова, остана шеста с 14.16 метра.
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро
След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър