Антон Ризов с второ злато от държавното първенство по спортна стрелба с малокалибрено оръжие

антон ризов второ злато държавното първенство спортна стрелба малокалибрено оръжие
Снимка: Български стрелкови съюз
16:39, 06.07.2023
Чете се за: 01:12 мин.

Антон Ризов спечели второ злато от държавното първенство по спортна стрелба с малокалибрено оръжие на стрелбище "Гео Милев" в столицата.

Състезателят на СК Тракия завърши на първо място на пушка от три положения (коляно, легнал, прав) със сбор от 445.8 точки и прибави отличието към победата на пушка (легнал) от вчера.

На почетната стълбичка се качиха други двама състезатели на Тракия - втори остана Георги Канев с 440.5, а трети е Георги Топалов с 425.1 точки.

В същата дисциплина при жените триумфира Таня Ризова (Тракия) с 584 точки, следвана от Петя Луканова (АП Спорт) с 580 точки и Теа Димитрова (Снайпер) с 550 точки.

Станислав Балабанов: Въпросът е с каква цел се осъществява визитата на Зеленски
Корнелия Нинова: Българският национален интерес беше продаден три пъти за един ден