Абонирай ме за най-важните новини?
ДА НЕ
ДА НЕ

#Спортна стрелба

Мирослава Минчева се класира на финал на 25 метра пистолет на Световната купа по спортна стрелба в Рио
17:09, 16.04.2024
Чете се за: 00:50 мин.
Българските стрелци останаха на четвърто място на 10 м. пистолет на европейското първенство за юноши и девойки в Унгария
15:24, 28.02.2024
Чете се за: 00:52 мин.
Стрелците ни не се класираха за финалите на пистолет на европейското при юношите и девойките
18:41, 27.02.2024
Чете се за: 01:00 мин.
Пето място за Мариета Канева на европейското първенство по спортна стрелба в Гьор
19:11, 26.02.2024
Първата група от български състезатели заминава тази вечер за европейското първенство по спортна стрелба на пневматично оръжие
20:01, 23.02.2024
Чете се за: 02:07 мин.
Антоанета Костадинова и Мариета Канева спечелиха титлите в последния ден на "Гран при" София
17:09, 05.02.2024
България ще има седмина представители на турнир по спортна стрелба в Мюнхен
16:01, 22.01.2024
Весела Лечева пожела успех на българските състезатели по спортна стрелба през 2024-а година
15:24, 02.01.2024
Антоанета Костадинова се нареди 11-а на 25 метра пистолет във Финалите на Световната купа
10:52, 24.11.2023
Чете се за: 01:25 мин.